سونی در CES 2015 بلندگوی نوری سمفونیک را معرفی کرد

در CES 2015، انتظار معرفی تلویزیون‌ و دوربین جدید را از سونی داشتیم اما سونی علاوه بر این‌ها یک سوپرایز کوچک داشت. محصولی که «بلندگوی نوری سمفونیک» نامیده شده و در واقع ترکیبی از لامپ و اسپیکر است.

بلندگوی نوری سمفونیک

بلندگوی نوری سمفونیک

همانطور که از نام این محصول مشخص است با یک محصول ترکیبی که کار اسپیکر و لامپ را بصورت همزمان انجام می‌دهد روبرو هستیم. این یک اسپیکر لوله‌ای است که به شکل استادانه‌ای طراحی شده تا یک ایده‌ی ساده اما جالب را ارائه کند. در واقع با این محصول شما هم می‌توانید روشنایی داشته باشید و هم صدای خروجی. اما مدیرعامل سونی تلاش کرد تا نشان دهد این یک محصول خاص است و از فناوری خاصی در شیشه‌ی آن استفاده شده که باعث می‌شود تا صدا شفاف و واضح خلق شود.

لامپ اسپیکر

لامپ اسپیکر

سونی می‌گوید صدا در این لامپ-اسپیکر به روشی که در اسپیکرهای عادی تولید می‌شود، ایجاد نمی‌شود و سونی برای تولید صدا از روش نو و خلاقانه‌ای بهره برده است.

سونی همچنین یک لامپ-اسپیکر LED را نیز رونمایی کرده است که اسپیکر در دل لامپ جای گرفته است. این لامپ برای افرادی ساخته شده که مایل نیستند تا لامپ معرفی شده در بالا را روی میز خود قرار دهند و در عوض لامپ را در مکانی که نیاز به روشنایی دارد نصب کرده و از صدای خروجی آن به عنوان اسپیکر استفاده کنند. / زومیت

مفهوم اسکوتر برقی FREERIDE E-SPEED
کشف حلزون صورتی براق در استرالیا
ساخت یک ویلای دنج در دل کوهستان
سریع ترین شارژر جهان با قابلیت شارژ 6 وسیله به صور...
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه