تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 آبان 1394 16:51. دروازه بان پرسپولیس گفت: «تمام کارشناسان داوری و حتی خود داور نیز به اشتباه بودن اخراج من اعتراف کرده اند و دیگر دلیلی ندارد که من یک بازی بی جهت محروم باشم. ». ایمان صادقی در رابطه با درخواست بخشش باشگاه پرسپولیس برای پاک شدن کارت قرمز او در بازی با ذوب آهن اظهار داشت: «من از روزی که این اتفاق افتاد، پیگیر ماجرا بودم و به مسئولان باشگاه و آقای خوردبین گفتم که برای پاک شدن کارت قرمز من درخواست بدهند. دیگر دلیلی ندارد که من یک بازی بی جهت محروم باشم ...

هر بازی برای پرسپولیس کردم بدشانسی آوردم / جای آن توپ تا چند روز روی سینه من بود / صدای برخورد توپ را تماشاگران هم شنیدند!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 آبان 1394 16:51


اخبار,اخبار ورزشی,ایمان صادقی

دروازه بان پرسپولیس گفت: «تمام کارشناسان داوری و حتی خود داور نیز به اشتباه بودن اخراج من اعتراف کرده اند و دیگر دلیلی ندارد که من یک بازی بی جهت محروم باشم.»

 ایمان صادقی در رابطه با درخواست بخشش باشگاه پرسپولیس برای پاک شدن کارت قرمز او در بازی با ذوب آهن اظهار داشت: «من از روزی که این اتفاق افتاد، پیگیر ماجرا بودم و به مسئولان باشگاه و آقای خوردبین گفتم که برای پاک شدن کارت قرمز من درخواست بدهند. دیگر دلیلی ندارد که من یک بازی بی جهت محروم باشم. تمام کارشناسان داوری و حتی خود داور نیز به اشتباه بودن اخراج من اعتراف کرده اند و فکر نمی کنم مخالفتی روی درخواست پرسپولیس داشته باشند.»

 

وی ادامه داد: «هنوز هم برای آن مسابقه حسرت می خورم و نمی دانم داور چرا چنین کاری با من کرد. این فصل در هر بازی برای پرسپولیس به میدان رفتم، یک نوع بدشانسی آوردم و نمی دانم دلیلش چیست. شاید خدا خواسته مرا امتحان کند و من هم همیشه خدا را شکر می کنم. به هر حال داوران اجازه ندادند پرسپولیس صعود کند و ما هم باید آن بازی را فراموش کنیم.»

 

دروازه بان پرسپولیس درباره اینکه عادل فردوسی پور در برنامه 90 اصرار داشت داور باید صدای خوردن توپ به سینه صادقی را می شنوید، تصریح کرد: «دقیقا همینطور است. وقتی کاوه رضایی با من تک به تک شد، یک لحظه کل ورزشگاه ساکت شدند و همه منتظر بودند که ببیند چه می شود. وقتی توپ به سینه من خورد، صدای خیلی بلندی داد و تمام بازیکنان داخل زمین و برخی تماشاگران آن را شنیدند اما کسی که باید می شنید، نشنید. حتی وقتی من به رختکن رفتم سریعا به تدارکات تیم گفتم که از سینه من عکس بگیرد تا مدرکی داشته باشم. جای آن توپ تا چند روز روی سینه من بود.»

 

صادقی درباره بازی های پیش روی پرسپولیس گفت: «ما با بازیکنان دیگر هم قسم شدیم که در لیگ برتر هر اتفاقی از جمله اشتباه داوری هم که باشد، برای برد بجنگیم چون هدفمان قهرمانی است. مطمئنم که پرسپولیس تا همین نیم فصل می تواند به رده های بالای جدول برسد چون این انگیزه در بازیکنان وجود دارد.»

 

وی در پایان در پاسخ به این سوال که توان رقابت با سوشا مکانی را دارد، افزود: «ما در فضایی سالم رقابت می کنیم و من هم تا به اینجای فصل 4، ‌5 بازی توانستم درون دروازه قرار بگیرم. از شرایطم راضی هستم و امیدوارم تیممان نیز روند پیروزی های خود را آغاز کند.»

 

اخبار ورزشی - کاپ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه